Waar mogelijk verpakken we onze bollen in composteerbaar folie.

Onze voorjaarsbollen worden niet met Neonicotinöiden behandeld

Aster Fellowship (Nieuw- Nederlandse Aster)
Aster Fellowship (Nieuw- Nederlandse Aster) Aster Fellowship (Nieuw- Nederlandse Aster)

€ 2,42

Levering: Vanaf half februari

Aster Fellowship heeft prachtige dubbele, helder roze bloemen met een geel hart. Uitstekende nazomer planten.
Product Code:
PASTFEL
Meer informatie
Border Positie Vooraan, Midden
Kleur Roze
Bloeimaand(en) September, Oktober
Planttijd   Voorjaar
Hoogte 50 cm
Bijzonderheden Vraat resistent , Trekken bijen aan, Geschikt als snijbloem
Plant Positie Volle zon, Half schaduw
Bodem soort Vruchtbare grond, Vochtig
Kouderesistentie Winterhard
Levering Vanaf half februari
Geschikt voor potten Nee
Geurend Nee
Plantdiepte 10cm
Aantal bollen per m2 3-5
Aster Fellowship is bestand tegen konijnen en wordt geleverd in een 9 cm pot.
Dit past mooi bij
De Peter Nyssen Tevredenheidsgarantie

We zullen beschadigde of onvolledige producten vervangen of terugbetalen.

100% Online Beveiliging TrustWave Trusted Commerce Klanttevredenheidsgarantie.
Begin vandaag nog met het samenstellen van uw lijst

Maak vandaag nog een account aan en begin met het maken van de perfecte bloembollencollectie voor uw tuin

Bewaar de producten waar je van houdt.
MEER WETEN
Groothandel
Voor professionele landschapsarchitecten,
tuinontwerpers, landgoederen, gemeentes, kwekerijen, industrie, liefdadigheidsinstellingen en andere soortgelijke
organisaties.

We zijn er om te helpen!

Meld u hier aan!